Tüm sahne sanatlarını tek çatı altında toplayan tek okul.

Standartların dışında, ezberden uzak, tamamen müzik bilgisi, ritim algısı ve kulak doygunluğu ile enstruman öğrenmek için tek adres.

Konservatuar ve Güzel Sanatlar Fakültelerine bizimle hazırlanıp kazanmayı garantilemek istemez misiniz?

Enstruman kurslarımız ile sizi daha ileriye taşıyoruz. 3 yaş ve üzeri çocuk sınıflarımız, genç ve yetişkinler için özel gruplanmış derslerimize hepinizi bekliyoruz.

müzikiçin

Vokal Eğitimi

Yine ses getirecek bir kurs ile karşınızdayız. Öneri: Vokal koçunuzun şan eğitimi almış olmasına dikkat edin. Bunun yanı sıra kişilerin sahne deneyimlerini de sorgulayın. Aradığınız koç bu okulda sizlerle. Bizi aramanız yeterli.

Müzik Terapi

Yaşam kalitesini yükseltmeye ve iyileştirmeye öncülük eder. Müzik terapisi duygusal sağlığın yanı sıra insanın kendini ifade etmesini desteklemek için de kullanılır. Danışanların profesyonel bağlamda belli hedeflere ulaşmalarına yardımcı olan bir terapi disiplinidir.

Ritim Terapi

Bireysel ve kurumlara yönelik terapi derslerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve ön kayıt için arayınız.

abrsm

İngiliz Kraliyet Müzik Okulları Birleşik Kurulu

The Associated Board of the Royal Schools of Music sınavlarına hazırlıyoruz. Dünya çapındaki müzik eğitim standartları ile gelişmeniz için yurtdışı merkezli okulumuza davetlisiniz. Bu sınavdan aldığınız lisans diploması ülkemizde YÖK tarafından denklik kabul edilmiştir. Detaylı bilgi için arayınız.

Otizmli Çocuklar İçin Müzik Dersleri

Otizmli çocuklar müziğe oldukça duyarlıdır. Özellikle piyano ve keman derslerimiz, otizmli çocuklarımızı motive etmek ve sosyal zamanlarındaki boşluğu doldurarak bireyi topluma kazandırmayı hedefler.

 

Çocuklar İçin Orff ve Ritim Atölyesi

Perküsyon enstrumanları kullanılarak şarkı söyleme ve dans etme eşliğinde bir çocuk gelişim programıdır. Müzik ve dansın yanısıra dramayı da içine alır. Doğaçlama, kompozisyon ve çocuğun doğal oyun anlayışı teşvik edilir.