lindyhop

Lindy Hop

Gerçek Lindy Hop ile benzerlerini karıştırmayın. Lindy Hop geniş bir dans bilgisi içerir: Jazz, Tap, Charleston, Breakaway gibi pek çok dansın karışımıdır. Lindy Hop adı altında verilen Swing dersleriyle yanlış dans öğrenmeyin. Lindy Hop, Swing ailesindendir ama bir Swing değildir. Bize gelin en doğru dansı en doğru bilgi ile öğrenin.

hint dansları

Hint Dansları

Hindistan'da yaşayıp yerinde Hint Dansları eğitimi alan eğitmenimiz ile Hint Danslarını orjinal hali ve gerçekçi yapısıyla öğrenmek için sizleri okulumuza bekliyoruz.

salsaaaa

Salsa

Dans Cumhuriyetimize hoş geldiniz! Göz bebeğimiz Salsa dersimiz. En güzel başlangıcınız dans ederek olsun.

bachata

Bachata

Artık dans gecelerinde uzaktan bakmak yok. Her zaman spot ışıklarının altında hissetmeniz için Bachata sınıfımıza davetlisiniz.

duygu pole

Direk Dansı (Pole Dance)

Direk dansı, dans ve akrobasiyi birleştirerek dikey bir direk etrafında yapılan kas gücü ve esnekliğe dayanan bir performans sanatıdır. Günümüzde fitness dalı olmaya hak kazanan bu spor, tüm vücut kaslarını senkronize çalıştırır.

ikincibahar

İkinci Bahar Dans Grubu

55 yaş üzeri anne, baba, dede, anneanne, babaanne, amca, teyze, hala ve dayılarınıza haber verin. Gençlik ateşinin dolup taştığı bu grupta büyüklerinizin sosyalleşmesine olanak tanıyın.

swingdanceflyer

Swing

"Neden daha önce başlamadım ki?" diyeceğiniz, mutluluğun sırrını çözmüş gibi hissedeceğiniz, bol akrobasi ile sınırları aşacağınız bu derslerimize katılmak için acele edin. Happy Feet'te mutluluk sizinle. Dans edin ayaklarınız taçlansın!

Kizomba

Yeni nesil yükselen dans. Her geçen gün dünyanın dört bir yanından büyük kitlelerce beğenilen ve öğrenilen popüler tarz. Dansın kökeni Afrika'dır. Angola dilinde kizomba, parti anlamına gelir. Her ortama ve tempoya uyum sağlayabilen bu dansı çok seveceksiniz.

ballet barre fitness

Ballet Barre Fitness

Yüksek enerjili, eğlenceli ve terleten bir derstir. Vücudun tüm kaslarını çalıştırır. Yoğun esneme içerir ve kısa süre sonunda vücudunuzu şekillendirir. Kaslarınızı zorlamaz ve kasların şişmeden şekillenmesini ve dengenin kontrolünü sağlar. Daha dik ve özgüvenli bir duruşa sahip olursunuz.

zumba

Zumba

Kıpır kıpır bir dersle hizmetinizdeyiz. Zumba yapmayan, bu oldukça keyifli, neşeli deneyimi yaşamayan kalmasın diye haftada 2 saatinizi istiyoruz. Yerinizi kapmanızı tavsiye ederiz.

Tango

Tutku ve aşk ile iki kalbin dansı. Partneriniz ile hemen şimdi kayıt olup özel dansınıza kavuşma vakti...

oryantal

Oryantal

Bu ders ile bu akademi yıkılacak! Kına ve düğün gibi özel organizasyonlarınıza gönderdiğimiz dansçılarımız ile birlikte katılacağınız eğitimlerimizde içinizdeki kadını çıkaracağınız garanti ediyoruz. Özellikle ev hanımlarının her zaman spot ışıklarının altındaymış gibi hissetmelerine katkı sağlamak için derslerimize bekliyoruz. Ben yapamam demeyin, siz her şeyi her zaman mükemmel yaptınız, bu neden olmasın ki? Dansınızla çığır açmak için Happy Feet sizleri bekliyor.

Hip Hop

İsyanını, asiliğini, başkaldırını salonumuza taşı. Sokaklardan yükselen bu sese kulak ver çünkü burası dansın doğduğu yer!

Ankara Oyun Havaları

Artık düğünlerde oturmaya son. "Ben odunum, yapamam" demeyin; içinizdeki cevhere sizde inanamayacaksınız. Kadınlara özel gruplar, karma gruplar ve ailece vakit geçirip eğlenebileceğiniz anne-baba-çocuk grupları için detaylı bilgi almak çok kolay. Bunun için acele edin. Sizin için daha ne yapalım ? 🙂

Roman Havası

Bu videoyu izlerken omuzlarınız istemsizce sallanmaya başladıysa dans etme vaktiniz gelmiş demektir. O halde daha fazla ertelemeyin, ötelemeyin. Haydi eğlenmeye gelin.

IMG_1617

Düğün Dansı

İster Vals, Tango; ister Bachata, Salsa; ister nedimeler ile birlikte grup dansı... Özel gününüz için özel dansınıza özel istekleriniz doğrultusunda karar verelim. Ve küçük bir not: Siz her zaman özelsiniz.

sirtaki

Sirtaki

Gümbür gümbür dansa ediyoruz. Keyifle, keyifli bir dans için, Sirtaki sınıflarımıza özel kampanya fiyatlarımız için acele edin.

pasodoble

Sportif Salon Dansları

Sportif salon dansları ile minikler, gençler ve yetişkinlerin hizmetindeyiz. Latin Amerikan danslarının asalet ve şıklığını, tam anlamıyla dansın teknik ve müzikalitesini yaşamak isterseniz bu profesyonel sınıf tam size göre. Teknik ve çalışma disiplini olarak ağır olan bu grup veya özel derslerimizde normal hayattaki duruşunuz, oturuşunuz, kalkışınız bile değişip, estetik ve esnek hale bürünecek. Kendinizi daima ışıkların altında hissedeceksiniz.