Pedagoji eğitimi almış eğitmenlerimiz ile çocuklarınız güvende. Danstan ve müzikten uzak kalmadan, doğru sosyalleşme ile kıymetlileriniz için en iyi yer olduğumuz hususunda iddialıyız. Sertifikalarımızı sorgulayınız.

IMG_1605

Çocuk Yogası

Pedagojik formasyon ve ilk yardımcı belgesine sahip uzmanlarımız eşliğinde çocuklarınız emin ellerde. Sınav stresi, aile beklentileri, akran baskıları gibi faktörlerle küçük yaşta tanışan çocuklarımızın sağlıksız, huzursuz ve dengesiz yaşamlarına son vermek için 8 - 12 yaş gruplarına özel yoga sınıflarımız ile 3 - 7 yaş gruplarımızın hayal dünyasını gerçeğe dönüştürerek, eğlenceli ve oyunsal, bedensel hareketler için siz velilerimizi okulumuza bekliyoruz.

Müzik Kursları

5 yaş çok geç! Çocuklar şarkı söyleme, dans etme gibi aktivitelere 3 yaşında başlarlar. Bu dönem onların algı ve yaratıcılıklarının belirginleşip geliştiği dönemdir. Çocuğunuza dur, sus demeyin, onların durmadan dans etmesine ve susmadan şarkı söylemesine fırsat verin.

Anne - Çocuk Dansı

Çocuklarınızın doğum gününde, sünnet düğünlerinde, anneler ve babalar gününe özel şovlar ile ister aile boyu ister sadece çocuklarınızla dans edip herkesi güzel ailenize, birliğinize imrendirmeye; eşsiz günlerinize farklılık ve ömürlük anı katmak için, sevgi ve aşk ile dans etmek için sizi aile yuvamıza bekliyoruz.

Babalar ve Kızları Dans Dersleri

Prenseslerimizin prense ihtiyacı olmadığına karar verdik. Çünkü onlar zaten kralları ile saraylarında çok mutlular. Baba ve kızları arasındaki bağ tartışılmaz. Bu bağda bir nebze olsun katkımız olursa amacımıza ulaşmış olacağız. Sevgili babalarımız, peri kızlarınızla beraber bekleniyorsunuz.

Bale ve Modern Dans

Müzik, ritim, beraberlik ve uyumu hedef alır. Eğer konservatuara veya herhangi bir sınava girmeyecek sadece hobi amaçlı dans edecekse hiçbir ön şart ve yetenek koşulu yoktur. Isınma ve esnemeden sonra bar hareketleri, orta ve köşe hareketleri ile devam eder. Böylece kas ve koordinasyon gelişimi desteklenir. Gruplarımız 3-7 yaş ve 7-12 yaş aralığındadır.

Çocuk Halk Dansları

6 yaştan itibaren başlayarak yaş gruplarına göre ayarlanmış sınıflarımızda, gelişimsel özelliklere uygun eğitim ile kolay öğrenme.

3 aylık temel eğitim paketiyle avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Drama

Her şey çocuklarımız için değil mi? En ince ayrıntısına kadar miniklerimizin ihtiyaçlarını düşündük ve onlara uygun hale getirdik. Çocuklarınız ile birlikte vakit geçirmek için aradığınız tüm aktiviteler bu okulda. Sevgiyle sizleri bekliyoruz.

Yaz Kampı (3-7 Yaş)

Sanat, müzik ve sporda 3 yaş grupları ile öncü okul olmanın gururunu taşıyoruz.

Kültürel aktiviteler ile sanatsal faaliyetler ve spor bir arada.

Jimnastik

Kuzular, yavrular, minikler.. Her şey sizin için şu hayatta. Anneler, babalar. İçinizin rahat olduğu aile yuvasına çocuklarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Peki bu derste neler mi var? Temel jimnastik, ritmik jimnastik, kültür fizik hareketleri, dans ve temel bale figürleri gibi oldukça kapsamlı. Peki yapmanız gereken ne? Sadece bizi aramak. Bekliyoruz.

Yaz Okulu (7-12 Yaş)

Yarım gün veya tam gün seçeneklerimiz ve detaylı ders programımız için iletişiminizi bekliyoruz.

Kids Pole

Kas gücü ve esneklik çalışmasının dikey bir direk etrafında yapılmasıdır. Tüm vücut kaslarını senkronize çalıştırır.

İngilizce Drama

Her çocuğumuz yıllardır okullarda, kurs ve dershanelerde, bazen özel ders takviyeleriyle dil eğitimi alıyor ama sonuç maalesef ortada. Aile onca para döküyor ancak çocuk yabancı dil konuşamıyor bir türlü. Çocuklarımız ise sadece olumsuz duygular geliştirmeye başlıyor yabancı dile karşı, sıkılıyor bunalıyor yıllarca aynı kuralları ezberlemekten...

Gelin çocuğunuzun eğitiminde bugüne kadar kullanmadığınız farklı bir yol deneyin. Bir şeylerin yanlış olduğu farklındalığına varın ve doğru olana hamle yapın. 3-7  yaş çocuklarımız bu derste pratik yapma imkanı bulsun. Yazarak çizerek değil konuşup dinleyerek, beden diliyle anlayarak ve duyarak öğrensin; tıpkı hepimizin anadilimizi öğrendiği gibi. Eğlenerek, gülerek, oyun oynayarak, hayal gücü kullanarak, doğaçlama teknikleriyle İngilizce'yi sevsin. Videolar ile desteklenen çocuk masalları ortamında çocuğunuz kendini bulsun. Daha fazlası için adres: Happy Feet Dans ve Sanat Okulu.